Plivači VPK-a osvojili pojedinačno 6 odličja i broncu u štafetnoj utrci na Dunav kupu u Vukovaru

0

Na međunarodnom plivačkom natjecanju Dunav kup, koje se održalo u Vukovaru, sudjelovalo je 36 plivača vinkovačkog plivačkog kluba.

Svoje plivačke vještine pokazali su u konkurenciji 229 plivača iz 9 klubova. Klub s tradicijom preko 80 godina postojanja koji je ujedno i klub s najvećim brojem članova u našem gradu i županiji, opet je pokazao kvalitetu svoga rada.

Plivači vinkovačkog plivačkog kluba osvojili su pojedinačno 6 odličja i broncu u štafetnoj utrci.

Najmlađi u utrkama na 25 m Luka Džinić osvojio je zlato u prsnom stilu dok se Fran Petrinić dva puta penjao na postolje, zlato leptir i bronca slobodni stil. Od kadeta Una Videković osvojila je brončano odličje na 100 m leđno dok se klupski kolega Bruno Ćorić okitio s dvije bronce, na 100 m leptir i slobodno.

Štafetu koja je osvojila broncu u mješovitom stilu činili su Una Videković, Petra Komljen, Bruno Ćorić i Toni Schweizer.

Čestitamo svim osvajačima ali i ostalim sudionicima na ostvarenim uspjesima. Ovim putem pozivamo sve koji vole plivanje da se pridruže najvećoj plivačkoj obitelji u našem gradu.