Borna Marić pobjednik u parovima, drugi pojedinačno , Rafael Halužan drugi u ”Bonus” turniru

0

VINKOVCI- Na terenima Teniskog kluba Vinkovci održano je Otvoreno prvenstvo Vinkovaca za dječake i djevojčice do 14 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U prvom polufinalu u kategoriji dječaka Leon Motušić (Teniski klub ”Zadar” ) pobijedio je Dominika Končara (Teniski klub Tweener Osijek) sa 6:2, 6:2. U drugom polufinalu Borna Marić (Teniski kub Vinkovci) pobijedio je Juraja Papigu (Teniski klub Ponikve) sa 6:1, 6:0. U finalu turnira Leon Motušić pobijedio je Bornu Marića sa 6:2, 6:3 i osvojio turnir u kategoriji dječaka.

U kategoriji dječaka u Bonus turniru u prvom polufinalu Rafael Halužan (Teniski klub Vinkovci) pobijedio je Antu Jelineka ( Teniski klub Vinkovci) sa 4:3, 4:1, dok je u drugom polufinalu Lovro Žanić (Tenski klub Dubrovnik) pobijedio Bornu Ručevića (Teniski klub Olimpija Osijek 1984 ) sa 4:3, 4:0.U finalu turnira u neizvjesnom susretu do kraja Lovro Žanić pobijedio je Rafaela Halužana 3:4, 4:2, 11:9.

U kategoriji parova kod dječaka u prvom polufinalu Borna Marić (Vinkovci) i Leon Motušić (Zadar ) pobijedili su Antu Jelineka (Vinkovci) i Ivana Vučemilovića (Našice) sa 4:3, 4:1, dok su u drugom polufinalu Patrik Blažeković (Ponikve, Zagreb) i Bruno Zmajić (Medveščak, Zagreb) pobijedili kombinaciju Emanuel i Rafael Halužan ( oba Vinkovci) sa 4:0, 4:2. U finalu turnira Borna Marić i Leon Motušić bili su bolji od kombinacije Patrik Blažeković i Bruno Zmajić sa 4:3, 4:1.