Ponedjeljak, 30 lipnja, 2025
27 C
Vinkovci
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeCrna kronikaOsumnjičeni za krivotvorenje isprava

Osumnjičeni za krivotvorenje isprava

Fotografija:Ilustracija

Protiv stranaca slijedi kaznena prijava  

Policijski službenici Postaje granične policije Tovarnik su dovršili kriminalističko istraživanje nad državljaninom Republike Srbije i državljaninom Helenske Republike zbog sumnje da su počinili kaznena djela  Krivotvorenje isprave.

U subotu, 28. lipnja 2025.godine na graničnom prijelazu Tovarnik prilikom izlazne granične kontrole, 46-godišnji državljanin Helenske Republike, upravljao je osobnim automobilom bugarskih registarskih oznaka, na kojem su se nalazile ne pripadajuće registarske oznake.

Pregledom vozila pronađen je i jedan sprej s nadražujućom tvari kojeg 46-godišnjak nije prijavio zbog čega mu je izdan prekršajni nalog.

U nedjelju, 29. lipnja 2025.godine  na graničnom prijelazu Tovarnik prilikom izlazne granične kontrole  66-godišnjak državljanin Republike Srbije upravljao je osobnim automobilom kojemu je bilo pridodano priključno vozilo srpskih registarskih oznaka, na kojemu se nalazila ne pripadajuća registarska pločica.

Policijski službenici će nadležnom državnom odvjetništvu dostaviti kaznene prijave zbog sumnje da su počinili kazneno djelo „Krivotvorenje isprave“.

Podijeli

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Najpopularnije