Marko Sambol najbrži policajac u trail utrci „Litice oko Virovitice“

0

Fotografija: PU vukovarsko-srijemska

Policijski službenik PU vukovarsko-srijemske Marko Sambol  osvojio je prvo mjesto u kategoriji MUP muškarci.

U subotu 21. svibnja 2022. u Virovitici je održana trail utrka “Litice oko Virovitice”  u kojoj je sudjelovao i policijski službenik Ureda načelnika PU vukovarsko-srijemske, Marko Sambol.

Start i cilj utrke bio je ispred društvenog doma u Svetom Đurađu, a staza je vodila pitomim obroncima Bilogore do Virovitičkih ribnjaka i nazad. Trčalo se u tri kategorije – na 7, 15 i 25 km, u ženskoj i muškoj konkurenciji.

Na ovom divnom i sunčanom podneblju trčalo je više od 500 natjecatelja, a sudjelovali su i policijski službenici iz 11 Policijskih uprava Republike Hrvatske.

Naš Marko Sambol je svojim trkačkim umijećem uspješno istrčao dionicu od 15 kilometara, gdje je osvojio prvo mjesto u muškoj kategoriji policajaca, te je tako u toj utrci bio najbrži policajac, a u ukupnom poretku među svim muškim trkačima je bio četvrti.

Čestitamo mu na ostvarenom rezultatu i dičimo se činjenicom da i mi imamo policajca koji uz svoje revne i složene obaveze postiže zavidne športske rezultate.