Nina Marić i Jurij Tenko pobjednici OP Vinkovaca do 18 godina

0

VINKOVCI-Na terenima Teniskog kluba Vinkovci održano je Otvoreno prvenstvo TK Vinkovci do 18 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza.

U prvom polufinalu u kategoriji juniora Jurij Tenko (TK Osijek) pobijedio je Jakova Rimca (TK Vinkovci) sa 6:3, 2:6, 6:0.U drugom polufinalu Nikola Jelenić (Vukovar ) pobijedio je Juraja Ergotića (TK Vinkovci) sa 7:6, 6:1. U finalu turnira u kategoriji juniora Jurij Tenko pobijedio je Nikolu Jelenića 6:2, 6:2  i osvojio je naslov pobjednika turnira.

Na ovom turniru u kategoriji juniora uz spomenute igrao je i Jure Vajcl  iz Teniskog kluba Vinkovci koji je poražen od Nikole Jelenića iz Vukovara.

U kategoriji juniorki u prvom polufinalu Maja Brnić (TK Tweener Osijek) pobijedila je Doru Belvanović (TK Đakovo) 6:4, 6:0, dok je u drugom polufinalu Nina Marić ( TK Olimpija Osijek 1984) pobijedila Dunju Reljanović (TK Kvarner) 6:1, 6:1. U finalu turnira Nina Marić, je sa 6:1, 6:0 pobijedila Maju Brnić koja je inače prva na rang listi Hrvatskog teniskog saveza.

U kategoriji juniorki od članova Teniskog kluba Vinkovci igrale su: Emma Mitrović i Ana Jaman.

Nagrade najuspješnijima podijelio je Domagoj Bubalo, predsjednik Teniskog kluba Vinkovci.