Vinkovački gimnastičari srebrni na Trešnjić kupu

0

Gimnastičari srebrni u Zagrebu na Trešnjić kupu

Jučer je u Zagrebu u organizaciji Gimnastičkog kluba Trešnjevka održan 2. Trešnjić
kup, natjecanje za gimnastičare i gimnastičarke od 5 – 15 godina starosti, koji još nisu
nastupili niti u jednom službenom programu. Kategorije su bile određene prema godištima.
Nastupali su gimnastičari i gimnastičarke iz zagrebačkih klubova (GK Trešnjevka, ZTD Hrvatski sokol, KGSR Gymstars, Dubrava, Gimko), iz Solina, Bjelovara, Doboja, Dubrovnika i Vinkovaca.

Vinkovački dječaci nastupili su prvi puta na nekom natjecanju u kategoriji 1 (5 godina) i
kategoriji 3 (6 i 7 godina). U kategoriji 1 Marin Draženović bio je 7. u konkurenciji 9
gimnastičara. U kategoriji 3 momčad u sastavu Lovro Ramljak, Andrija Petrina i Israel
Alozieuwa osvojila je drugo mjesto, a u pojedinačnoj konkurenciji odličan je bio Lovro
Ramljak na 2. mjestu, Andrija Petrina osvojio je brončanu medalju, a Israel Alozieuwa bio je 6. u konkurenciji 6 gimnastičara. Gimnastičare je vodio trener Marko Simon, dok je Tomislav Gudek bio naš predstavnik među sucima.

Ovo je bilo posljednje natjecanje ove godine, Gimnastički klub „Hrvatski sokol“ Vinkovci
27.12. još očekuje redovna godišnja skupština, posljednji trening ove godine je 23.12., a 10.1. 2022. počinjemo s treninzima u novoj godini.

Svim gimnastičarima, njihovim roditeljima i prijateljima gimnastike u našem gradu želimo sretan Božić, te mirnu, zdravu i uspješnu novu godinu!”, poručili su iz Kluba.